Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mustela Stelatopia Bath Oil 200ml


Ürün kodu: #21422
Son kullanma tarihi:

Tüm Mustela Ürünleri

Yüz Ve Vücut İçin Banyo Yağı

Bu ürünle birlikte 0,54 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
59,90 TL 53,91 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Mustela Stelatopia Milky Bath Oil Banyo Yağı 200ml

  • Tahriş etmeden, kurutmadan temizler
  • Kuru ciltleri lipidik yapısıyla destekler.
  • Rahatsızlık hissini anında yatıştırır.
  • Yoğun gerginlik durumunda dahi kullanıma uygundur.

Cilt son derece yumuşak bir şekilde tahriş olmadan, kurumadan temizlenmektedir.

Atopik ciltlerde güçsüz olan, cildin koruyucu bariyerini oluşturan lipitleri, patentli bir işlem olan Aktif Relipidasyon® sayesinde destekler.

En kuru ciltler bile yoğun beslenmeyle yumuşaklık ve esnekliklerine tekrar kavuşur.

Yatıştırıcı özellikleri bilinen bisabolol bakımından zengin papatya yağı sayesinde, rahatsızlık hissi hızlı bir şekilde ortadan kaybolur.

Kullanım Şekli: Banyo suyuna 2 ila 3 kapak dökün. Ürünün suda yayılmasını sağlayın. Çocuğunuzu ovalamadan yumuşak bir şekilde bu suyun içine sokarak temizleyin. Kıvrımlarını unutmadan, ovalamaksızın tamponlayarak yumuşak bir havluyla kurutun. Durulama gerektirmez.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.