Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

N-balsam Cream Tırnak ve El Kremi


Ürün kodu: #6194
Son kullanma tarihi: 04.2018

Tüm Dermoskin Ürünleri

Sağlıklı ve Bakımlı Eller

Bu ürünle birlikte 0,37 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
36,50 TL 36,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

N-BALSAM CREAM

Tırnaklarımız, gün boyu kullandığımız ellerimizin daha rahat işlev sağlamasına yararyan çok önemli bir parçamızdır. Yapısında oluşan bozukluklar görsel olduğu kadar sağlık açısından da büyük problemler yaşatır. Tırnaklarımızın nem oranı çok önemlidir, aşırı veya az suya maruz kalmak, nem dengesinin bozulması ve bunların yanında bozuk beslenme, özellikle protein eksikliği, tırnakların kimyasallara maruz kalması bu önemli organımızda ciddi hasarlara neden olabilir.

n-balsam içeriğinde bulunan protein, soya yağı ve sığır paçası yağı gibi etken maddeler sayesinde tırnakları esnekliklerine karşın negatif bir etki olmaksızın sertleştirir. Aseton, deterjan v.s gibi agresif kimyasallar ve çözücülerin yok ettiği tırnak yağını geri getirir. Tırnakların parlak ve elastik görünmesini sağlar. Tırnakların neminin dengelenmesinde önemli rol oynar, kimyasal maddelerin etkisine karşı direnç geliştirilmesine yardımcı olur.
n-balsam sayesinde daha güzel ve bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.
Sağlıklı tırnakların uzaması 2-3 ay aldığından , optimum başarıyı sağlamak için n-balsam kırılgan ve hassas tırnaklara düzenli olarak uygulanmalıdır. Balsam el sıcaklığında 35 C civarı uygulanmalıdır. Bu sıcaklıkla balsam tırnakların üzerinden akmadan kolayca sıkılabilir.
Tüpten fazla miktarda balsamın sıkılmaması gerekir.

Bir tüp n-balsam, tüm tırnaklara 100 kez uygulama için yeterli miktardadır. n-balsam tırnak cilası ve diğer tırnak ürünlerinden önce kullanılmalıdır (iyice penetre olmasını saptamak için).

n-balsam dermatolojik olarak test edilmiştir. Üretiminde, bilinen ve birbiri ile geçimli maddeler kullanılmıştır. Ancak özellikle tırnaklarda çok daha fazla miktarda uygulanmasından ötürü irritasyon oluşursa uygulama kesilmelidir. Tırnaklardan akmasını engellemek için n-Balsam'ın kıvamı çok viskoz hazırlanmıştır. Bu nedenle uygulama talimata uygun yapılmalıdır.

5.CTFA bildirimi : Petrolatum, Paraffin, Glyceryl Behenate, Soybean Oil, Capylic/ Capric/ İsostearic/Apidic Triglyceride, Beeswax synthetic, Lanoline Alcohol, Collagen Amino Acids, Keratin Amino Acids, Methylcholoroisothiazolinone (and) Methlyisothiazolinone
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.