Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NanoF1X Anti-Aging Kapsül


Ürün kodu: #18658
Son kullanma tarihi:

Tüm Nano Ürünleri

Kemiklerinizi güçlendirebilir, eklem ve bağ dokunuza destek olabilirsiniz.

Bu ürünle birlikte 0,90 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
90,00 TL 90,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
NanoF1X Anti-Aging 60 Kapsül

NanoF1X, tüm canlılar için yaşamsal bir element olan Silisyum’u Nanopartiküler boyutta içerir. Nano-Silisyum kalsiyum, magnezyum gibi minerallerin hücre içine taşınmasına yardım ederek insan hücresinin beslenmesine ve alüminyum gibi atık maddelerin hücreden uzaklaştırılmasına katkıda bulunabilen, hücresel düzeyde beslenmeyi sağlayan bir gıda takviyesidir. İlaç değildir.

Alman menşeili gıda takviyesi olan NanoF1X ile günlük silisyum ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olabilir, beslenmenize katkıda bulunarak; vücudunuza gençlik, güzellik ve zindelik için destek olabilirsiniz.

NanoF1X ile yeni gençlik teknolojisini yakalayın!

DESTEK


Nanof1x
'in içerdiği nano-partiküler silisyum* ile beslenmenize katkıda bulunarak kemiklerinizi güçlendirebilir, eklem ve bağ dokunuza destek olabilirsiniz.

DİRENÇ

Nanof1x'in içerdiği nano-partiküler silisyum* ile beslenmenize katkıda bulunarak immün (bağışıklık) sisteminizi güçlendirebilir böylece enfeksiyonlarla savaşta vücut direncinizi arttırmaya yardım edebilirsiniz.

TAKVİYE

Nanof1x'in içerdiği nano-partiküler silisyum* ile beslenmenize katkıda bulunarak Vücudunuzun damar duvarı elastikiyetini korumasında ve damar sertleşmesini önlemesinde takviye sağlayabilirsiniz.
Aynı zamanda Nanof1x'in içerdiği nano-partiküler silisyum* ile kan yapım sürecini uyarabilir ve daha sağlıklı bir kan dolaşımına katkı sağlayabilirsiniz.

GENÇLİK

Nanof1x'in içerdiği nano-partiküler silisyum* ile beslenmenize katkıda bulunarak vücudunuza yaşlamaya karşı mücadelede destek olabilirsiniz.
Cilt hücrelerinin yenilenmesi teşvik edildiğinde ciltte daha az kırışıklık ve daha genç görünüm sağlanır.

GÜZELLİK

Nanof1x
'in içerdiği nano-partiküler silisyum* ile beslenmenize katkıda bulunarak saçlarınızın ve tırnaklarınızın daha canlı ve güçlü olmasına yardımcı olabilirsiniz.

ÇÜNKÜ
 
  • Yeryüzünde  oksijenden sonra en çok bulunan element SİLİSYUM dur.
  • Silisyum insanlar için yaşamsal eser elementtir.
  • Silisyum; insan vücudunun normal gelişimi ve beslenmesi için gerekli olan 25 element arasındadır.
  • Silisyum eksikliğinde hücre metabolizması gerektiği gibi çalışmaz ! Silisyum eksikliğinde  yaşlanma, yüksek tansiyon, kalp ve damar hastalıkları gibi rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.
      
Nanof1x nano-partiküler silisyum*  içeren gıda takviyesidir.
Nanof1x içindeki nano-partiküler silisyum* hücresel düzeyde detoks sağlayabilir ve bu sayede insan vücudunda pek çok sistemin düzenli çalışmasına ve sağlıklı olmasına yardımcı olabilir.
Nanof1x'in içerdiği nano-partiküler silisyum* ile beslenmenize katkıda bulunarak  vücudunuza destek, direnç, takviye, gençlik ve güzellik için yardımcı olabilirsiniz…
Nanof1x  günde 1 ila 3 tablet arası kullanılabilir.

Kullanımı :

Günde 1-3 kapsül arası kullanılması ve aç karnına bol su ile tüketilmesi önerilir.

* At kuyruğu otu silisyum kaynağıdır

detaylı bilgi için http://www.nanof1x.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.