Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NasalGuard Cold Flu Block


Ürün kodu: #19196
Son kullanma tarihi:

Tüm NasalGuard Ürünleri

Jelin yapışkan özelliğinden dolayı partikülleri tutar ve kısa süre içinde inaktive eder.

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
35,00 TL 35,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
NasalGuard Cold Flu Block

COLD&FLU BLOCK 3G

Temel  Bilgiler 

COLD&FLU BLOCK su bazlı bir topikal jeldir.
COLD&FLU BLOCK bir ilaç değildir ve sağlık bakanlığı onaylıdır.

Etki mekanizması elektrostatik yüklerin fiziği üzerine dayanır.Herhangi bir bio-kimyasal eyleme dayalı değildir.

COLD&FLU BLOCK

tatbik edildiği zaman burun ve ağız için elektrostatik filtre görevi görür.

Etki Mekanizması ve çalışma prensibi
Havadaki partiküller elektrostatik yük taşımaktadır.

COLD&FLU BLOCK su içerisinde çözüldüğü bilinen katyonik ajanlar ( amonyum polimer ve yağ alkolleri (Cetyl Alcohol : Balina yağından çıkarılan alkol Bunlar yağ asitlerinden elde edilen yağ alkolleridir ki bunların etil alkol ve metil alkol ile fiziksel ve kimyasal benzerlikleri bulunmamaktadır.) ) sayesinde pozitif yük  taşır. 

İçerik :

DI Water (Arıtılmış su), Glycerin (Nemlendirici), Cetyl  Alcohol, Polyquats (Katyonik polimer), Lipomulse Luxe (Hazır krem bazı), Quaternized Wheat, Menthol, Preservatives and Other ingredients. Havadaki partiküller ise negatif yük taşımaktadır.COLD&FLU BLOCK burun çevresine uygulanır.Jel pozitif yüklü olduğu için havadaki negatif yüklü partikülleri üzerine çekiyor.Jelin yapışkan özelliğinden dolayı partikülleri tutar ve kısa süre içinde inaktive eder.Özetle, COLD&FLU BLOCK, çeker tutar ve partikülleri inaktive eder.Bu eşsiz teknoloji ABD ve Japonya'da patent almıştır. Aynı zamanda AB ülkelerinde de patent başvurusu vardır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.