Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natura House Eye Contour Gel Anti-Wrinkles Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Jel 15 ml.


Ürün kodu: #16544
Son kullanma tarihi:

Tüm NATURA HOUSE Ürünleri

Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Jel

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,90 TL 34,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Natura House No Age Pollution Protection Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Jel 15 ml.

Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Jel; sıkılaştırıcı, gözdeki şişlikleri önleyici ve koyu halkaları giderme özelliklerine sahiptir.
Cildinizi kirliliğe karşı koruyan göz çevresi kremi, günlük modern şehir yaşamından dolayı cilt çevresel faktörlerden kaynaklanan kirletici maddelere maruz kalır. Bunlar cildin doğal yaşlanma sürecini daha da hızlandırır. Natura House araştırmacıları cildin koruma sistemi için yenilikçi bir buluş ortaya koymuştur. Hava kirliliğinden kaynaklanan serbest radikallerin (duman, ozon, gaz ve zehirli metaller) yüzünüzde yarattığı oksidatif zararlı maddelerle savaşmak için antioksidan bitki kaynaklı özlerinin yüksek orandaki birleşimi ile kirliliğe karşı koruma içerikli bu ürünü formüle edilmiştir. Antioksidan Kirliliğe karşı koruma;  epidermik hücrelerin canlılığının ve sağlığının sağlanması ve cildin daha uzun süre genç ve parlak kalması için önemlidir.

Kullanımı:
Göz çevresine birkaç damla jeli sürün, emilimi kolaylaştırmak için parmak uçlarınızla nazikçe masaj yapın. Yumuşak ve hafif özelliklerinden dolayı tipik kırışıklıkları önlemek ve azaltmak için dudak çevresinde de kullanılması uygundur. Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Jel; sıkılaştırıcı, gözdeki şişlikleri önleyici ve koyu halkaları giderme özelliklerine sahiptir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.