Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natura House IntimElle pH 4.0 - Koruyucu Özel Sabun 250 ml.


Ürün kodu: #16556
Son kullanma tarihi:

Tüm NATURA HOUSE Ürünleri

Sıvı sabun 250ml

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,90 TL 29,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Natura House IntimElle pH 4.0 - Koruyucu Özel Sabun 250 ml.

IntimElle günlük hijyen için koruyucu sivi sabun  Yulaf ve kekik doğal özlerinden oluşan bitki özlü tüm ailenin kişisel hijyeni için koruyucudur.

Bu rahatlatıcı sıvı sabun, en duyarlı ve hassas ciltler için kişisel hijyende kullanılmak üzere geliştirilmiş olup, yulafın ve kekiğin doğal koruyucu özleri kullanılarak üretilmiştir.

IntimElle pH 4.0, laktik asit ve provitamin B5 içeriğiyle vücudun doğal pH  dengesini ve nem seviyesini korur ve hassas bölgelerdeki nem ve Ph dengesini sağlar.Sadece bitkisel yüzey aktif maddeleri içermesinden dolayı tüm ailenin kullanımı için uygundur.

Cildi yumuşatma özelliği ile Bisabolol, doğal yulaf özleri ile birlikte kekiğin antibakteriyel özelliği doğal bir  mutluluk sağlar.

Kişisel hijyen için IntimElle sıvı sabunları, en iyi doğal aktif bileşenler ile cildinizin ihtiyacını karşılamaktadır.

Hassas bileşenleri; basit, etkili ve iyileştirici özellikte olup  bitki özleri bakımından zengindir. %98,4 oranında doğal içeriklere sahiptir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.Bitkisel surfaktanlar içerir.

Petrokimyasal surfaktanlar içermez.

Doğal özler ve aromatik su içerir.Paraben ve boya ajanaları içermez.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.