Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natura House IntimElle pH 5.5 Yatıştırıcı Özel Sabun 250 ml.


Ürün kodu: #16555
Son kullanma tarihi:

Tüm NATURA HOUSE Ürünleri

Sıvı sabun

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,90 TL 29,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Natura House IntimElle pH 5.5 Yatıştırıcı Özel Sabun 250 ml.

IntimElle tahriş ve kızarıklık önleyici sıvı sabun; kişisel hijyen için yumuşatıcı etkiye sahiptir.İçeriğindeki mimoza ve doğal gül özleri ile ciltte oluşan kaşınmayı ve kızarıklığı önler.Bu dinlendirme etkisine sahip sıvı sabun, en duyarlı ve hassas ciltler için kişisel hijyende kullanılmak üzere geliştirilmiş olup, mimoza ve Bulgar gülünün doğal yumuşatma etkisine sahip özlerinden formüle edilmiştir.IntimElle pH 4.0, laktik asit ve provitamin B5 içeriğiyle vücudun doğal pH  dengesini ve nem seviyesini korur ve hassas bölgelerdeki nem ve Ph dengesini sağlar. Sadece bitkisel yüzey aktif maddeleri içermesinden dolayı tüm ailenin kullanımı için uygundur. Cildi yumuşatma özelliği ile Bisabolol, mavi kantaron ve hamamelis bitkilerinin ferahlatıcı etkisi ile  papatyadan elde edilmiş Bisabolol ciltte oluşabilecek kızarıklığı engeller. Kişisel hijyen için IntimElle sıvı sabunları, en iyi doğal aktif bileşenler ile cildinizin ihtiyacını karşılamaktadır. Hassas bileşenleri; basit, etkili ve iyileştirici özellikte olup bitki özleri bakımından zengindir.
%98,2 oranında doğal içeriklere sahiptir. Parabenler, parafinler, silikonlar, SLES / SLS, PEG / PPG, glikoller ,vazelin, mineral yağlar içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.