Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Acque Make-up Remover Eyes and lips 125 ml


Ürün kodu: #18806
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Hassas ciltlerin bakımı için mükemmel ultra yumuşak makyaj temizleyicisidir

Bu ürünle birlikte 0,90 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
89,90 TL 89,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Natures Acque Make-up Remover Eyes and lips 125 ml

Makyaj Temizleyici
Hassas ciltlerin bakımı için mükemmel ultra yumuşak makyaj temizleyicisidir. Çift fazlı formülü hiçbir kalıntı bırakmadan su geçirmez makyaj ürünleri de dahil tüm makyaj çeşitlerini temizler. Son derece yumuşak formülü ile birlikte etkili temizliği garanti etmek için Bergamut tek hücreli su, Fındık özü ve Zeytinyağı içerir.

Kullanım şekli: Homojen bir renk elde edene kadar kullanım öncesi iyice çalkalayınız.Tümcilde , göz ve dudaklara bir pamuk yardımı ile uygulayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.