Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Acque Toning Unicellular Water 200 ml


Ürün kodu: #15818
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Zengin ve eşsiz, cilde canlılık katan tonik

Bu ürünle birlikte 0,75 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
74,90 TL 74,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Natures Acque Toning Unicellular Water 200 ml

Ürün Özellikler :


•İçerdiği oligo-dinamik içerikler sayesinde yoğun nemlendirici ve canlandırıcı bir özelliğe sahiptir.
•Bakır, Çinko Aloevera jeli ve Fructo-oligo sakaridler cildinizi tazeleyen, esnekleştiren ve canlandıran son derece değerli besin maddeleridir. Özel aktif AquaFruit bileşenleri sayesinde üstün bir cilt nemlendirmesi sağlar.
 
Kullanım Şekli :

Sabahları ve akşamları yüz ve boyuna uygulayın. Gözlerinizi kapatın ve 10 cm mesafeden doğrudan cildinize püskürtün veya avucunuza püskürttükten sonra cildinize hafifçe dokunarak uygulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.