Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Arga Restructuring Hair Mask 150 ml


Ürün kodu: #18790
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,99 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
99,00 TL 99,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nature's Arga Restructuring Hair Mask 150 ml

Kuru, kıvırcık veya işem görmüş ya da güneşten zarar görmüş saçların besleyici bakımı için idealdir. Saçınızı besleyen, yenileyen ve uçların kırılmasını önleyen Argan Yağı, Moringa Oleifera (mucize ağaç) özü ve yağ gülü özü içerir. Hafif trunçgül kokusu ile zenginleştirilmiş yapısı, cildinizi yumuşak ve parlak bir hale getirerek, tazecik ve rahatlığın güzel hissini verir.

Doğanın mühteşem etkisi :
Beberilerin çölünden, antik ağaç, Argan:uzun süreli gençliğin sırrı. Yaağının değerli özellikleri, cilt, vücut ve saça bakım yaparken aynı zamanda yararlı etkilere sahiptir.

Kullanım şekli :

Duş esnasında temizlenmiş saça uygulayın ve saçınızda 15 dk. bekletip durulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.