Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Argan PureOil 100 ml


Ürün kodu: #15850
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Bu ürünle birlikte 2,89 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
289,00 TL 289,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Nature's Arga PureOil 100ml

Argan ağacının tohumlarından, aynı zamanda "Berberilerin altını" olarak bilinen ve asırlar boyunca özellikleri ile takdir toplayan ve dünyada kendisini eşsiz kılan bu değerli yağın özünü size sunmaktadır. Faydalı yağ asitleri, vitaminler ve antioksidanlar bakımından zengin olup yüze ve vücuda tatbiki için idealdir. Ciltteki kirliliklerle mücadeler eder, cildinizi kourur, kırışıklar, çatlaklar ile mücadeler eder. Saçtaki kirlilikler ve bozukluklar (aşırı kuruluk, ayrık uçlar, donukluk vs.) ile başa çıkmada yardımcı olur.

Kullanım şekli :

Yüze sürün ve hassas şekilde parmaklarınızla masaj yaparak yedirin. Yağ, hızla cilt tarafından emilir ve yağlı bir izlenim bırakmazç % 99,35 saftır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.