Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures BioHair Mineral Şampuan 200ml


Ürün kodu: #18795
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Saçları nemlendirir, güçlendiriri, yapılandırır.

Bu ürünle birlikte 0,69 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nature's BioHair Mineral Şampuan 200ml

Aktif maddeler bakımından zengin: mineral tuzlar, huş ağacı özleri, kına özleri, ginseng, ardıç, meyve özleri. Yıpranmış ve işlem görmüş saçların (perma, boya vs.) kaybettiği minerali geri kazandırmak için özel üretilmiş bir formülasyondur. Bu sayede işlem görmüş saçların yıpranmasını ve dökülmesini engelleyen yardımcı olur. İçeriğindeki mineral kompleksleri sayesinde, saçları nemlendirir, güçlendiriri, yapılandırır.

Kullanım şekli :
Islak saça, gerekli oranda uygulayınız ve deri ile saça nazikçe masa yapınız, bol suyla durulayınız. İkinci yıkamada, ürünü yaklaşık 1 dakika boyunca saçınızda bekletiniz, su ile iyice durulayınız. bu ürün, saçı parlak, nemli ve yumuşak tutarak, saçın doğal dengesini korur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.