Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Biostimulating Eyes And Lips Contour 15 ml


Ürün kodu: #15821
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,65 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
165,00 TL 165,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Nature's Biostimulating Eyes And Lips Contour 15 ml

Ürün Özellikleri :

•Göz ve dudak çevresindeki kırışıklıkların oluşumuyla savaşmak ve azlatmak için özel olarak geliştirilmiş bir üründür.
•Formülünde kollajen üretimini sağlayan ve elastin üretimini harekete geçirmek için Stella Alpina kök hücrelerinin etkilerinden yararlanılmıştır. Buğday Tohumundan elde edilmiş Fitobroside ise cildin nemini ve elastikiyetini arttırır.
•Dolaşımı aktif hale getiren ,yatıştırıcı ve canlandırıcı etkisi sayesinde göz altı torbalarının, koyu renkli halkaların ve yorgunluk belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.
•Sigara yada ileri yaş problemlerinden kaynaklı dudak ve dudak çevresi kırışıklıklarını hızlı bir şekilde açılmasına yardımcı olur.
•Göz çevresindeki derin ifade çizgilerinin yok olmasına yarımcı etkin içeriğe sahiptir.
Kullanım Şekli :

Sabah ve akşamları temiz ciltteki problemli bölgelere masaj yaparak uygulayın.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.