Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Coloured Kapatıcı Krem 30 ml


Ürün kodu: #15819
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Nemlendirici ve besleyici doğal renkli krem

Bu ürünle birlikte 1,19 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
119,00 TL 119,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
 Natures  Coloured Kapatıcı Krem 30 ml

Etkin İşlevleri  :


Nemlendirir,
Hafif ve kadifemsi dokuya sahiptir,
Her tür cilt için idealdir,
Küçük kusur ve lekeleri gizler,
Etkisi uzun sürer,
Çevresel etkilerden ve kirlilikten kaynaklanan etkenlerin (kirli hava, duman, güneş ışıkları…) neden olduğu olumsuz etkiler ile mücadele eder.
Güneşin zararlı ışınlarından korur,
Nikel testleri yapılmıştır.
Paraben içermez.
Parfüm içermez.

Ürün Özellikleri :
 
Fondötene ya da diğer kimyasal içeren kapatıcılara karşı alerjisi olan yada bazı fondötenlerin içerisindeki kimyasal içeriklerini ciltlerine uygulamak istemeyenler için nemlendirici, besleyici ağaç kavunu ve kakao özleri ile zenginleştirilmiş doğal renkli kremlerdir.
Aşırı hassas ve çok problemli ciltlerde rahatlıkla kullanılabilir alerji veya tahriş yapmaz, akışkan özellikte olduğu için kırışıklıkların arasında kötü bir görüntü oluşturmaz. Kusurları tamamen kapatır.
Doğal bir görünüm sağlar.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.