Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Detoxifying Scrub 420 gr


Ürün kodu: #15853
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Doğum çatlakları ve diğer vücut çatlaklarının giderici

Bu ürünle birlikte 1,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
180,00 TL 180,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
 Natures Detoxifying Scrub 420gr

Ürün Özellikleri :

İtalyanın ünlü Güzellik merkezlerinde uygulanan Vino theraphy’den esinlenilmiş devrim niteliğinde bir peeling bakımı. Chianti şarabı özü, üzüm şırası ve uçucu yağların kokusuyla özel bitkisel tuz ve şeker karışımı. Haftada bir veya iki kez uygulandıktan sonra cildi hızla pürüzsüzleştirir, ölü hücreleri, toksinleri, kiri arındırır, cildi diğer bakımlara hazır hâle getirir. Selülit, doğum çatlakları ve diğer vücut çatlaklarının giderilmesinde büyük rol oynar. Vücutta yoğun nem sağlar.
 
Kullanım Şekli :

Hafif bir peeling etkisi için nemli cilde veya yoğun bir peeling etkisi için kurumuş cilde bol miktarda ürünü uygulayın. Birkaç dakika dairesel hareketlerle masaj yapın ve duş sırasında durulayın. Ciltteki ölü deri tabakasını tahriş etmeden uzaklaştırır. Cildi nemlendirir.Duş sonrası kuruma, kaşıntı ve tahrişi önler.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.