Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Eyes & Face Cleansing Cream 150 ml


Ürün kodu: #15829
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
135,00 TL 135,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
 Natures Eyes & Face Cleansing Cream 150 ml

Ürün Özellikleri :

•Göz çevresindeki ve yüzdeki ölü deri tabakasını ve makyajı mükemmel bir şekilde temizlemek için bitkisel anti-aging maddelerle zenginleştirilmiş yumuşak, hassas formullü temizleyici kremdir.
•Zorlu ve ileri yaş ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildi yumuşatır, nemlendirir ve diğer bakımlara hazır hâle getirerek derinlemesine temizler.
•Hergün kullanıldığında yüze daha taze, pürüzsüz ve sıkılaşmış bir görünüm verir.
 
 
Kullanım Şekli :

Sabah ve akşamları bir miktar ürünü cildinize eşit bir şekilde uygulayın, Zengin içeriğinin cildinize nüfuz etmesi için dakika masaj yaparak uygulayın. Ardından bolsu ile durulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.