Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Face Biostimulating Superconcentrated Drops 30ml


Ürün kodu: #15822
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Bu ürünle birlikte 2,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
209,00 TL 209,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Nature's Face Biostimulating Superconcentrated Drops 30ml

Ürün Özellikleri :
 
•Cildi canlandıran ve yaşlanma etkileriyle savaşan yüz, boyun ve dekolte bölgesi için yoğun bakım ürünüdür.
•Yaşlanma ve yorgunluk belirtileriyle mücadele için Stella Alpina’dan yararlanılarak oluşturulan anti-aging etki sağlar.
•Yüze anında bir gerginlik, pürüzsüzlük ve ışıltı verir.
•İleri düzey anti-aging etkisi vardır.
•Cilde kadifemsi bir his verir.

Kullanım Şekli :

Sabah ve akşamları aynı ürün grubundan temizleyici ile cildi temizledikten sonra bir miktar ürünü cildinize eşit miktarda uygulayın. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilecektir. Ardından bakım kreminizi uygulayabilirsiniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.