Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Natures Sun Spray Spf 50+ Çocuklar İçin 125 ml


Ürün kodu: #15858
Son kullanma tarihi:

Tüm Nature's Ürünleri

Aşırı Hassas ciltler İçin.

Bu ürünle birlikte 1,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
115,00 TL 115,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Natures Sun Spray Spf 50+ Çocuklar İçin 125 ml

Yüksek koruma seviyesi güneş radyasyonunun yoğunluğunu genel olarak düşürür, çocukların ve aşırı hassas ciltlerin güneşe aşamalı bir şekilde uyumunu sağlar. Ürünün hafif yeşil / açık mavi rengi hızla kaybolur ve kremin nereye uygulandığını daha uygulama sırasında belli eder. Böylece cildin neresine ne kadar ürün sürüldüğünü takip edebilirsiniz. Bu sayede daha kontrollü bir güneş koruması sağlanır.  Sürme esnasında renk kaybolur.

Kullanım şekli:
Yüz ve vücuda eşit şekilde uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın. Gün içerisinde birkaç kez uygulamayı tekrarlayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.