Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NBL Serum Fizyolojik Burun ve Göz Temizleyici 12 Adet


Ürün kodu: #20924
Son kullanma tarihi:

Tüm NBL Ürünleri

Burun tıkanıklığı görülen durumlarda tıkanan gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak bebeğinizin rahat nefes almasına yardımcı olur

Bu ürünle birlikte 0,22 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 22,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

NBL Serum Fizyolojik Burun ve Göz Temizleyici 12 Adet

Kullanıldığında vücuttaki rino-farenks bölgesinin rahatlamasını sağlar.Ayrıca göz temizliği , kirpik temizliği  ve konjoktival kesenin yıkanmasında da kullanılabilir.

Physiologica Gifrer Fizyolojik Serum burun içi mukozasını nemlendirir ve şişkin mukozanın normale dönmesini sağlayarak vücutta ve nefes almada rahatlama hissi yaratır.

Paket içeriği 12 flakondan oluşmaktadır.

Kullanım Şekli; Burun için kullanımlarda; 

Bebekler için gerektiği zaman yada günde 1 ile 3 kez arası  birkaç damla kullanılması uygundur. 

Çocuklar için gerektiği zaman yada 1 ile 3 kez arası 10 -40 damla  kullanılması uygundur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.