Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NeoStrata Refine Sheer Hydration Spf35 50ml


Ürün kodu: #16502
Son kullanma tarihi:

Tüm NeoStrata Ürünleri

Oil Free Losyon - Aşırı yağlı cildi olan ancak aktif aknesi olmayan ciltlerin günlük bakımı için 4 etkiyi bir araya getiren formüldür

Bu ürünle birlikte 1,85 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
185,00 TL 185,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

NeoStrata Refine Sheer Hydration Spf15 50ml
Yağlı ciltler için bakım solüsyonu.

NeoStrata Oil Free Losyon, aşırı yağlı cildi olan ancak aktif aknesi olmayan ciltlerin günlük bakımı için 4 etkiyi bir arada sunan bakım ürünüdür.Güçlü formülünde; 8% NeoGlucosamine, Phytotal, UVA/UVB filtreleri içerir.Phytotal, cildin aşırı yağ üretimini kontrol altına alarak aşırı yağ salımını azaltır. NeoGlucosamine, cildin yaşlanma belirtilerini azaltıcı etki gösterir. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifleterek cildi nemlendirir; cildin pürüzsüz ve yumuşak bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur.Ciltte parlamayı engeller ve mat bir görünüm oluşmasına destek olur.UVA/UVB filtreleri ile cildi güneşten koruyarak, güneşin olumsuz etkilerine ve zararlı ışınlarına karşı yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlar. 

Kullanım Şekli: Temizlenmiş cilde nazik masaj eşliğinde uygulayın.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.