Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NeoStrata Sheer Physical Protection Spf50 Pa++++ 50ml


Ürün kodu: #20824
Son kullanma tarihi:

Tüm NeoStrata Ürünleri

Şeffaf fiziksel güneş koruyucu

Bu ürünle birlikte 2,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
250,00 TL 250,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

NeoStrata Sheer Physical Protection Spf50 Pa++++ 50ml

Bu hafif, saydam sıvı ultra-şeffaf matlaştırıcı dokusu ile hassas dahil,tüm cilt tipleri için UVA/UVB'ye karşı geniş spektrumlu fiziksel güneş koruma sunar.

Doğal cilt rengi ile uyumlu şeffaf renkli bir karışımdır.

Uygulamalardan sonra kullanılabilir.Geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlaması için fiziksel koruma filtreleri (titanyum dioksit ve çinko asit) ile formüle edilmiştir.Antioksidan özelliğine sahip olan PHA/bionik kompleks ile birlikte UV ışınlarına karşı savunma sağlayarak,cildin doğallığını ve sıklığını korumaya yardımcı olur. 

Uygun Cilt Tipi: Tüm Ciltler. 

Kullanım Şekli: Uygun kıvamı sağlamak için her kullanımdan önce en az 15 saniye hızlıca çalkalayınız.

Güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize uygulayınız.

Diğer NeoStrata ürünlerinin üzerine sürülebilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.