Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

NeoStrata SkinActive Kırışıklıklara Karşı Savaşan Muhteşem İkili Cilt Bakım-Takı Seti HEDİYE!


Ürün kodu: #20822
Son kullanma tarihi:

Tüm NeoStrata Ürünleri

Mimik çizgileri ve kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı bakım. Takı SETİ HEDİYELİ

Bu ürünle birlikte 3,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
350,00 TL 350,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!

Neostrata Line Lift Step1 Aminofil Activator Serum 15ml

Cildin doğal hacmini oluşturmak için güçlü, devrimci yeni Aminofil teknolojisi ile formüle edilmiş olan bu serum, UV kaynaklı foto yaşlanmanın ve tekrarlayan yüz ifadelerinin neden olduğu derin çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Bu yenilikçi işlem , herhangi bir anti aging cilt bakımına cevap vermeyen, kaş çatma, endişe, gülümseme çizgileri, kaz ayakları gibi derin çizgileri ve kırışıklıkları hedefler.

Hassas bilye başlık, derin ifade çizgilerine doğrudan kolay uygulama yapılmasına olanak sağlar ve güçlü formülün masaj ile cilde yedirilmesine yardımcı olur.

Patentli aminofil içeren bu jel kıvamlı serum, cildin doğal dolgu maddelerin aktive edilmesini destekler.

Neostrata Line Lift Step2 Tamamlayıcı Formül 15gr

Line Lift Step1 ile sinerjik çalışma teknolojisine sahip olan serinin ikinci ürünü Line Lift Step2 kırışıkları ve mimik çizgilerini hedeflediği gibi, blur etkisi ile de çizgi yumuşatma özelliğine sahiptir.

Bu tamamlayıcı formül, Aminofil serumu cilde mühürlemek için 1.adımın üzerine sürülür.

2. adımdaki matris oluşturan peptidleri de içeren yararlı aktifler, 1.adım ile çalışarak ciltte ideal toparlanmayı ve sıkılaşmayı sağlamaya yardımcı olur.

2.adım cildin doğal destek matrisini güçlendiren 1.ve 2.adımın sonucunda, derin ifade çizgilerinin azaldığı , tazelenmiş ve daha genç bir görünüme kavuşulur 

Kullanım Şekli:

Neostrata Line Lift Step1 Aminofil Activator Serum 15ml

Tüpü hafifçe sıkarak derin ifade çizgilerinin (çatık kaş, göz çevresi, ağız çevresi gibi) üzerine doğrudan bilye başlık ile uygulayıp, masaj ile yedirebilirsiniz.

Günde 2 kez kullanınız. 

Neostrata Line Lift Step2 Tamamlayıcı Formül 15gr

 1.adımdan sonra derin ifade çizgilerinin (çatık kaş, göz çevresi, ağız çevresi gibi) üzerine parmağınızla uygulayıp , masaj ile yedirebilirsiniz.

Günde 2 defa kullanınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.