Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Neutrogena Deep Moisture Vücut Losyonu 400ml


Ürün kodu: #18750
Son kullanma tarihi:

Tüm Neutrogena Ürünleri

24 saat nemlendirme sağlayan vücut losyonu (Kuru ciltler için )

Bu ürünle birlikte 0,22 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 22,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Neutrogena Deep Moisture Vücut Losyonu 400ml Kuru ciltler için (Parfümlü)

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion 400ml
Kuru bir cilt, kuru olduğu için aynı zamanda hassas da olabilir. Hassas bir cilt ise çevresel koşulların neden olduğu tahrişlere karşı daha duyarlıdır. Bu yüzden özel ilgi ve bakıma ihtiyaç duyar.
Neutrogena Nemlendirici vücut losyonu tek bir uygulamayla cildi 24 saat boyunca nemlendiren yeni günlük vücut nemlendiricisidir.

Eşsiz formül: Norveç Formülü'nün ciltte 10 katmana kadar aktif nemlendirme sağladığı ve ciltte neme en çok ihtiyaç duyulan bölgeleri etkili şekilde nemlendirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

İlk kullanımdan itibaren cildinizi korur. Cildinizde rahatlamış , pürüzsüz ve 24 saat boyunca nemlendirilmiş bir his bırakır.
Günden güne cildinizin daha yumuşak, daha güzel ve daha sağlıklı bir görünüm kazandığını fark edersiniz.
Parfüm içermez ve alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.