Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Neutrogena El Kremi + Dudak Nemlendiricisi Hediye


Ürün kodu: #19106
Son kullanma tarihi:

Tüm Neutrogena Ürünleri

Neutrogena el kremi, çatlamış ciltleri yumuşatıp rahatlatan ve koruyan bir el bakım kremidir.

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Neutrogena El Kremi 75 ml
Neutrogena el kremi, çatlamış ciltleri yumuşatıp rahatlatan ve koruyan bir el bakım kremidir.

Gliserinle zenginleştirilmiş olan kremin tek bir damlası bile çok kuru ve çatlamış ciltleri anında yumuşatarak rahatlatır ve korur.

Sert iklimlerde, en zorlu koşullarda dahi elleri yumuşacık ve pürüzsüz hale getirir.
Neutrogena el kremi, her gün kullanıldığında ellerin kurumasını ve çatlamasını önler.
Neutrogena El Kremi Nasıl Kullanılır?

Neutrogena el kremi konsantredir. Her uygulamada az miktarda krem kullanmanız yeterlidir. Bir tüp yaklaşık 200 kullanım için yeterli ürün içerir.

Ellerinize masaj yaparak uygulayınız. Kremi cildinize hafifçe yediriniz. Uygulama sonrasında ellerinizi bir süre yıkamayınız.Kuru, çatlamış, yıpranmış el ve ayakların enfeksiyon gelişimi açısından risk altında olduğu konusunda uyarıyor ve ekliyor; güzel, bakımlı ve sağlıklı el ve ayaklara sahip olmak için yaz – kış el ayak bakımınızı yapmayı ihmal etmeyiniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.