Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Neutrogena Onarıcı Günlük Bakım Losyonu 250 ml


Ürün kodu: #13978
Son kullanma tarihi:

Tüm Neutrogena Ürünleri

Neutrogena onarıcı losyon ile güçlü ciltler

Bu ürünle birlikte 0,20 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
19,51 TL 19,51 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Neutrogena Onarıcı Günlük Bakım Losyonu 250 ml

Neutrogena onarıcı losyon ile güçlü ciltler

Neutrogena Norveç Formülü Onarıcı Günlük Bakım Losyonu, çok kuru ciltleri nemlendirmenin ötesinde onarma özelliğine sahip özel bir formüldür.

İçeriğindeki Norveç formülü cilde kaybettiği nemi geri kazandırır, cildin koruyucu katmanını onararak yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

Böylece ilk kullanımdan itibaren cildin gerginliğini ve rahatsızlığını anında giderir, çok kuru ve sertleşmiş ciltlerin onarılmasına yardımcı olur.

Günden güne cildiniz yoğun bir şekilde nemlenir, yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya kavuşur.

Kremsi ve yağsız yapısı sayesinde tüm vücudunuzun günlük bakımı için uygundur. Cilt tarafından hızla emilerek uygulandıktan hemen sonra giyinmenize olanak sağlar.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.