Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Neutrogena Radiance Boost Eye Göz Çevresi Bakım Kremi

1 yorum | 3,00 puan

Ürün kodu: #7851
Son kullanma tarihi:

Tüm Neutrogena Ürünleri

Göz çevresinde siyah halkaların ve şişliklerin görünümünü azaltır

Bu ürünle birlikte 0,20 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
19,75 TL 19,75 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Neutrogena Göz Çevresi Bakım Kremi 14 gr

Etkili bir anti-oksidan olan Protient ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde göz çevresini sadece 1 hafta içerisinde canlandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

*Göz çevresini aydınlatır.
*Kullanıldığı andan itibaren göz çevresinde siyah halkaların ve şişliklerin görünümünü azaltır.
*İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
*Kullanıldığı andan itibaren tüm göz çevresini rahatlatır ve nemlendirir.

 Göz doktorları tarafından test edilmiştir.Dermatologlar tarafından test edilmiştir.Alerji testleri yapılmıştır.Kontak lens kullananlar için uygundur.

Kullanım : en iyi sonuç için ,sabah ve akşam inci büyüklüğünde bir miktar kremi göz altına ve göz kapağına parmağınızın ucu ile hafifçe vurarak uygulayın.Gözle temasından kaçının.Tek başına veya makyaj altına uygulanabilir.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.