Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

New Life Nano Ditamin3 D3 Vitamini Sprey


Ürün kodu: #18469
Son kullanma tarihi:

Tüm New Life Ürünleri

nanoteknoloji ile üretilen sprey D3 vitamini

Bu ürünle birlikte 0,32 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
32,00 TL 32,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
NewLife Nano Ditamin3 15ml Oral Sprey

Özel üretim teknolojisi olan nanoteknoloji ile üretilen Nano Ditamin3 D vitamininin kolayca emilimini sağlar. 

Dilaltı sprey formu ile kullanımı kolaydır. 

Türkiye’deki ilk sprey vitamin olan Nano Ditamin3 ile günlük D vitamini ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. 

Neden Nano Ditamin3 

Özel üretim teknolojisi olan nanoteknoloji ile üretilen Nano Ditamin3 D vitamininin kolayca emilimini sağlar. Dilaltı sprey formu ile kullanımı kolaydır. Türkiye’deki ilk sprey vitamin olan Nano Ditamin3 ile günlük D vitamini ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Kullanım Önerisi

İhtiyaca göre dilaltına 1-3 püskürtme tavsiye edilmektedir. Püskürtme ardından yutkunmayınız, birkaç saniye bekleyiniz. İlk kullanımda ilk iki püskürtmede valfteki boş hava gelecektir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.