Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Newita Newday 30 Kapsül


Ürün kodu: #21505
Son kullanma tarihi:

Tüm Newita Ürünleri

Duygudurum ve Uyku Sorunlarına Yardımcı

  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Newita Newday 30 Kapsül

Newday içeriğinde bulundurduğu Magnezyum, Valerian, Passiflora, Melissa ve Vitamin B6 kompleksi sayesinde uyku düzensizliğinin ve depresif duygudurum bozukluklarının tedavisine destek olur  

Kuru ve serin bir yerde saklayınız

Bileşen Adı Miktar
(1 Kapsül)
%BRD*
Magnezyum 57 mg
15,2
Valerian
(Valeriana
officinalis)
50 mg **
Passiflora
(Passiflora
incarnata)
50 mg **
Melisa
(Melissa
officinalis)
30 mg **
Vitamin B6 5 mg 357,1

* BRD: Beslenme Referans Değeri 

* Net Miktar: 21,6 g e

Kullanım: Tercihen yemeklerden sonra yetişkinlerde günde 1 kapsül bir miktar su ile alınır. Bu takviye edici gıda yetişkinlerin kullanımına yöneliktir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.