Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Newita Newide 30 Kapsül

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #21504
Son kullanma tarihi:

Tüm Newita Ürünleri

Konsantrasyon, Hafıza ve Performans Desteği

  % 0 İNDİRİMLİ 
28,50 TL 28,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Newita Newide 30 Kapsül

Newide içeriğinde bulundurduğu Gingko Biloba, Panax Ginseng, Vitamin E, Çinko ve Selenyum sayesinde, yoğun ve zorlu geçen iş, sınav, hayat temposunda konsantrasyon, dayanıklılık, hafıza ve kognitif fonksiyonları artırırken immünmodilator ve antioksidan etkisi ile de bu süre içerisinde hastalıklara yakalanma riskini azaltır.  

Kuru ve serin bir yerde saklayınız.

Bileşen Adı Miktar
(1 Kapsül)
%BRD*
Ginkgo
(Ginkgo
Biloba)
80 mg
**
Ginseng
(panax
Ginseng)
20 mg **
Vitamin E 5mg
α-TE
41,7
Çinko 5 mg 50
Selenyum 50 mcg 90,9

* BRD: Beslenme Referans Değeri * Net Miktar: 22,2 g e

Kullanım: Tercihen yemeklerden sonra yetişkinlerde günde 1 kapsül bir miktar su ile alınır. Bu takviye edici gıda yetişkinlerin kullanımına yöneliktir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.