Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Newita Newtouch 30 Kapsül


Ürün kodu: #21506
Son kullanma tarihi:

Tüm Newita Ürünleri

Saç, Tırnak ve Cilt Sağlığını Destekleyici

  % 0 İNDİRİMLİ 
39,00 TL 39,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Newita Newtouch 30 Kapsül

Newtouch içeriğinde bulundurduğu Histidin, Pantotenik Asit, Vitamin E, Çinko, Demir, Niasin, Bakır, Folik Asit, Biotin ve Selenyum sayesinde antioksidan etki göstererek doku korunmasını ve hücre yenilenmesini sağlarken bağ doku ve kollajen üretimine katkıda bulunur.  

Kuru ve serin bir yerde saklayınız.

Bileşen Adı Miktar
(1 Kapsül)
% BRD*
Histidin 30 mg -
Pantotenik Asit
(Vitamin B5)
15 mg 250
Vitamin E 3 mg
(a-TE)
42
Çinko 5 mg 50
Demir 5 mg 36
Niasin
(Vitamin B3)
5 mg
(NE)
31
Bakır 0,5 mg 50
Folik asit 400 mcg 200
Biotin 200 mcg 400
Selenyum 50 mcg 91

* BRD: Beslenme Referans Değeri * Net Miktar: 21,6 g e

Kullanım: Tercihen yemeklerden sonra yetişkinlerde günde 1 kapsül bir miktar su ile alınır. Bu takviye edici gıda yetişkinlerin kullanımına yöneliktir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.