Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Newita OmegaFol 60 Kapsül


Ürün kodu: #21509
Son kullanma tarihi:

Tüm Newita Ürünleri

Omega 3 ve Folik Asit Desteği

  % 0 İNDİRİMLİ 
59,90 TL 59,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Newita OmegaFol 60 Kapsül

Omegafol içeriğinde bulundurduğu Omega 3, Folik Asit, Vitamin E ve İyot sayesinde annenin gebelik zamanında artmış olan ihtiyacını desteklerken, Folik Asit ve DHA sayesinde nöral tüp hasarlarının engellenmesine katkı sağlar.  

Kuru ve serin bir yerde saklayınız.

Bileşen Adı Miktar
(1 Kapsül)
%BRD*
Balık Yağı
EPA
(Eikosapentaenoik
Asit)
DHA
(Dokosaheksaenoik
Asit)
1000 mg
300 mg


200 mg
**
**


**
Vitamin E
(α-Tokoferol)
15 IU
(6,9 mg)
57,5
Folik Asit
(Vitamin B9)
400 mcg 200

* BRD: Beslenme Referans Değeri * Net Miktar: 37,6 g e

Kullanım: Tercihen yemeklerden sonra yetişkinlerde günde 1 kapsül bir miktar su ile alınır. Bu takviye edici gıda kadınların kullanımına uygundur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.