Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Newita OSC Complex 90 Tablet


Ürün kodu: #21511
Son kullanma tarihi:

Tüm Newita Ürünleri

Kemik ve Eklem Sağlığı Destekleyici

  % 0 İNDİRİMLİ 
29,90 TL 29,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Newita OSC Complex 90 Tablet

OSX Complex içeriğinde bulundurduğu Kalsiyum, Magnezyum, Vitamin D ve Çinko sayesinde kemiklerin güçlü ve dayanıklı olabilmesi için gerekli mineralleri ve vitaminleri sağlayıp osteoporoza karşı destek olurken, kemiklerde kırık oluşma riskini azaltmaktadır. 

Kuru ve serin bir yerde saklayınız

Bileşen Adı Miktar
(1 Kapsül)
%BRD*
Kalsiyum 1000 mg
125
Magnezyum 250 mg 66,7
Vitamin D 400 IU(10 mcg) 200
Çinko 15 mg 150

* BRD: Beslenme Referans Değeri * Net Miktar: 126 gr e

Kullanım: Tercihen yemek zamanından sonra, yetişkinlerde günde 3 kere 1’er tablet bir miktar su ile alınmalıdır. Bu takviye edici gıda yetişkinlerin kullanımına yöneliktir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.