Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Newita Probiyotik 10 Kapsül


Ürün kodu: #21512
Son kullanma tarihi:

Tüm Newita Ürünleri

Sindirim Sistemi Destekleyici

  % 0 İNDİRİMLİ 
19,50 TL 19,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Newita Probiyotik 10 Kapsül

Newita Probiyotik bağırsakta çözünen özel formülasyonu ile Antimikrobiyal, Antiviral ve Antiallerjik etki göstererek enfeksiyonlara bağlı sindirim sistemi hastalıklarına yakalanma riskini azaltarak, oluşmuş gastrointestinal sistem rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur.  

Kuru ve serin bir yerde saklayınız.

Bileşen Adı Miktar
(1 Kapsül)
Probiyotik
Mikrorganizma
-Lactobacillus
acidophilus
-Lactobacillus
rhamnosus
-Bifidobacterium
bifidum
-Bifidobacterium
longum
-Streptococcus
thermophilus
-Bifidobacterium
breve
-Lactobacillus
reuteri
5x10⁹ kob*

* BRD: Beslenme Referans Değeri * Net Miktar: 21,6 g e

Kullanım: Tercihen yemeklerden sonra yetişkinlerde günde 1 kapsül bir miktar su ile alınır. Bu takviye edici gıda yetişkinlerin kullanımına yöneliktir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.