Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Newita Vitamin C Efervesan Tablet


Ürün kodu: #21508
Son kullanma tarihi:

Tüm Newita Ürünleri

Antioksidan Etkili Bağışıklık Sistemi Destekleyici

  % 0 İNDİRİMLİ 
19,00 TL 19,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Newita Vitamin C Efervesan Tablet

C-Vit, Çinko ve C Vitamin içeriği sayesinde antioksidan etki gösterirken, immün sistemin uyarılması ve güçlenmesinde katkıda bulunarak başta soğuk algınlığı olmak üzere bir çok akut ve kronik hastalıkların tedavisinde ve önlenmesinde destek sağlar.  

25°C'nin altındaki oda sıcaklığında ve ambalajında saklayınız.

Bileşen Adı Miktar
(1 Efervesan Tablet)
% BRD*
Vitamin C 1000 mg 1250
Çinko 10 mg 100

* BRD: Beslenme Referans Değeri * Net Miktar: 72 g e

Kullanım: Tercihen yemek zamanı dışında 11 yaş ve üstü yetişkinlerde, günde 1 efervesan tablet oda sıcaklığında bir bardak (250 ml) suda eritilerek içilir. Bu takviye edici gıda, yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.