Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nilera Gliserinli Elmalı Sabun


Ürün kodu: #11551
Son kullanma tarihi:

Tüm Nilera Ürünleri

Döküntülü, Püzülü, Erozyona uğramış Ciltler için

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nilera Elmalı Sabun
(Nilera Gliserinli Antibakteriyel Sabun Cilt Problemlerinde Etkin Çözüm)


Döküntülü, Püzülü, Erozyona uğramış Ciltler için

Açıklama :

Cildi canlandırır, tazelik verir, yüzü güzelleştirir, iltihaplı yaraları iyileşmesinde yardımcı olur, saçları besler, deri çatlaklarını onarmakta yardımcı olur.

Gliserinli Elma esanslı bu sabun şeffaf ve dikdörtgen biçiminde olup, sık kullanım için gayet uygundur. Cildi canlandırır, tazelik verir, yüzü güzelleştirir, iltihaplı yaraları iyileştirir, saçları besler, deri çatlaklarını onarır.Evinizin herhangi bir kullanım alanında olması size ayrıcalık getirecektir. Elma kokusu ile güzel bir yuvaya sahip olun

Anti-bakteriyel özelliği ve yüksek gliserin içeriği ile Tüm cilt problemlerinizde etkin çözüm sunar. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.