Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nisavit Krem 22 gr


Ürün kodu: #7691
Son kullanma tarihi:

Tüm Dr. Besnim Ürünleri

Bebeğinizi hastalıklardan sütünüz sizi çatlaklardan Nisavit Krem korur

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

NİSAVİT KREM  22 gr

Özellikleri :
Nisavit Krem Omega 3, Omega 6 yağ asitleri ve E vitamininden zengin olup uçucu yağlar içermektedir. Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleriyle antienflamatuar (İltihap önleyici) Etki, E vitamini nemlendirici ve hücre koruyucu etki gösterir.

PTO İçeren emzirme göğüs bakım kremi

Formulü :
1 gr. Nisavit krem:  0,2gr PTO, E vitamini (Wheat Germ oil, Lemon oil,
Soybean oil, Sesame oil, Corn oil) Vaseline Blanche, Paraffinum Liquidum içerir. 
Koruyucu içermez.

Kullanım Alanı : Hamilelik döneminde ve emzirme döneminde ortaya çıkan çatlakları önlemeye ve gidermeye yardımcı %100 bitkisel üründür.

MEMEBAŞI ÇATLAKLARININ OLUŞMASINI ENGELLEMEK İÇİN ÖNERİLER :

- Diğerine göre fazla süt birikim olacağı için, önceki emzirmeyi hangi memeniz ile yapmışsanız, bebeğinizi emzirmeye o meme ile başlayınız.

- Emzirme öncesinde göğüslerinizde gerilme hissederseniz, sıcak su ile kompres yapınız. Süt birikmesi göğüsde sertleşmeye yol açar ve çatlakların oluşmasına zemin hazırlar. Fazla sütü sağarak boşaltmanız ve meme ucunu rahatlatmanız gerekir.

- Emerken bebeğinizin ağzı doğru konumda değilse ve yeterince açılmamışsa dili ile sütü yeterince sağamayacaktır. Bu durumda bebeğiniz etkili beslenemeyecek, dili de meme ucunuzun zedelenmesine yol açabilecektir. Bunun için sadece meme ucunu değil, kahverengini kısımın ( Areola ) büyük bir bölümünü de ağzına almasına dikkat edin.

- Bebeğiniz doyduktan sonra meme ucu ile oynamasına izin vermeyin. Memeden ayırırken parmağınızı göğsünüz ile bebeğinizin arasına sokarak memeyi bırakmasına yardımcı olun.

- Emzirdikten sonra meme ucunu asla sabunla veya kimyevi maddelerle yıkamayın. Nemlendirmek için kendi sütünüzü yada içme suyu kullanabilirsiniz.

- Bebeğinizi sık ama kısa sürelerle emziriniz. Aksi takdirde acıkma süresi uzayan bebeğiniz memeyi çok sıkı kavrayarak iki damağının arasına sıkıştıracak ve uzun süre bırakmayarak tahriş olmasına uygun zemin hazırlayacaktır.

- Gebelik ve emzirme dönemlerinde sentetik iç çamaşırları yerine pamuklu ve yumuşak ürünleri tercih etmeye gayret edin.

- Herşeye rağmen gebelik süresinde ve emzirme döneminde oluşabilecek çatlakların giderilmesi için %100 doğal, emzirmeden önce silinmeye gerek duyulmayan Nisavit krem size yardımcı olacaktır.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.