Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nivea Calm & Care Sprey Deodorant


Ürün kodu: #11569
Son kullanma tarihi:

Tüm Nivea Ürünleri

Antiperspirant formulüyle ter kokusuna karşı 24 saat koruma sağlar.

Bu ürünle birlikte 0,11 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,00 TL 11,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nivea Calm & Care Sprey Deodorant

Antiperspirant formulüyle ter kokusuna karşı 24 saat koruma sağlar.

Açıklama :

NIVEA DEODORANT CALM & CARE Sprey Pro Vitamin B5 ve Hamamelis ile koltukaltı tıraşından sonra cilt yenilenmesini destekler, tahriş olmuş cildi yatıştırır. Antiperspirant formulüyle ter kokusuna karşı 24 saat koruma sağlar.

- 0 % Alkol
- Koruyucu madde içermez
- Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanım Şekli:
Spreyi koltuk altınızdan 15 cm’lik mesafeden koltuk altına püskürtünüz. Tahriş olmuş cilde uygulamayın. Ürünü koltuk altına uyguladıktan sonra kıyafetini giymek için 1-2 dakika kurumasını bekleyin.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.