Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nivea For Men Tıraş Köpüğü Normal Ciltler İçin


Ürün kodu: #8868
Son kullanma tarihi:

Tüm Nivea Ürünleri

Tıraşta yumuşak bakım nemlendiricili

Bu ürünle birlikte 0,10 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
9,90 TL 9,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nivea For Men Tıraş Köpüğü Nemlendirici 200ml

Tıraşta yumuşak bakım

NIVEA FOR MEN Normal Ciltler için Tıraş Köpüğü yoğun ve kremsi bir yapıya sahiptir. Güvenli bir tıraş sağlar. Cildi besler ve yumuşak bir his bırakır.

Bakım & Koruma
Ekstra kremsi kıvamı sakalı hızla yumuşatır, tıraş bıçağının yumuşak bir şekilde kaymasını sağlar ve böylece cildin tahriş olmasını önler.

Vitamin Bakımı
NIVEA FOR MEN formülü, tıraşa bağlı nem kaybının önlenmesine ve cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. İçerdiği F vitamini sayesinde cildin özel bakımını destekler.
Cilt toleransı dermatolojik olarak onaylanmıştır. Normal ciltler içindir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.