Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nivea Visage Q10 Plus Kırışıklıklara Karşı Gündüz Bakım Kremi 50 ml

1 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #7180
Son kullanma tarihi:

Tüm Nivea Ürünleri

Yüksek performanslı kırışık karşıtı bakım sisteminin bir parçası olan NIVEA VISAGE Q10Plus

Bu ürünle birlikte 0,53 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
52,90 TL 52,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
NIVEA VISAGE Q10 Plus Kırışıklıklara Karşı Gündüz Bakım Kremi

Açıklama 
Yüksek performanslı kırışık karşıtı bakım sisteminin bir parçası olan NIVEA VISAGE Q10Plus Kırışıklara Karşı Gündüz Bakım Kremi artık 2 kat daha fazla Q10 içeriyor. Q10 Enerji Kompleksi cildin kendi enerji metabolizmasını içeriden harekete geçirir ve kırışıklara karşı cildin derinliklerinde sürekli olarak savaşır.

Şimdi GKF 15 ile zenginleştirilmiş yeni formülü zararlı UVA/UVB ışınlarına karşı cildi korur ve böylece yeni kırışıkların oluşumunu önlemeye yardım eder.

Sonuç
Birkaç saat içinde ince çizgilerde azalma.
3 hafta içinde mimik kırışıklarında azalma.
Sadece 4 hafta içinde derin kırışıklarda azalma. 
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.