Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nocicept After Sun Calming Cream 150 ml


Ürün kodu: #20441
Son kullanma tarihi:

Tüm Nocicept Ürünleri

Hassas Ciltlerde Güneş Sonrası Koruma

Bu ürünle birlikte 0,74 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
74,00 TL 74,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nocicept After Sun Calming Cream 150 ml

Nocicept After Sun, güneşe bağlı gelişen yanık olgularında ve deri bütünlüğünün bozulduğu durumlarda yanığa bağlı semptomları hızla giderir ve deri bütünlüğünün yeniden kazanılmasını kolaylaştırır.

Tüm güneş yanığı olgularında ve güneşlendikten sonra yanık semptomlarının oluşmasının önlenmesinde Nocicept After Sun kullanılabilir.

Nocicept After Sun, güneşlendikten sonra cildinizin hızlı nemlenmesine, deri bütünlüğünün oluşumuna ve rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Nocicept After Sun, içeriğindeki yağlar, D-pantenol gibi maddelerin yanı sıra strontium chloride hexhydrate ile yanma, batma ve kaşıntı hissi gibi semptomların yatıştırılmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli

Günlük kullanıma uygundur, ihtiyaç duyulan miktarda kullanılabilir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.