Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nocicept AP Antiperspirant Cream 75 ml


Ürün kodu: #20444
Son kullanma tarihi:

Tüm Nocicept Ürünleri

Aşırı terleme olgularında Nocicept AP ile dual etki

Bu ürünle birlikte 0,64 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
64,00 TL 64,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nocicept AP Antiperspirant Cream 75 ml

Aşırı terleme önemli bir kozmetik ve dermatolojik sorundur.

Nocicept AP sahip olduğu dual (çift) etkiyle yoğun terlemenin olduğu tüm vücut alanlarında terlemeyi kontrol etmek için kullanılabilir. 

Terlemenin yoğun olduğu bölgeye yalnızca akşamları uygulandığında genelde iki hafta içinde terlemede azalma sağlanabilir.

Daha sonra haftada 2 kez uygulama yeterlidir.

Kullanım Şekli

Öncelikle Nocicept AP'yi terleyen vücut alanına günde bir kez geceleri uygulayın.

Terleme azaldığında (genellikle iki hafta içinde) haftada iki kez kullanın ya da hafta sonu Nocicept AR hafta içlerinde ise Nocicept Axillary AP kullanın.

Aksiller hiperhidrozda Nocicept axillary AP'yi tek başına günde iki kez kullanabilirsiniz. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.