Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nocicept Balanced HS & HSCL Hair Shampoo & Hair Lotion 300 ml & 50 ml


Ürün kodu: #20438
Son kullanma tarihi:

Tüm Nocicept Ürünleri

Saçlı Deri Olgularında Etkin Tedavi Seti

Bu ürünle birlikte 0,84 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
84,00 TL 84,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nocicept Balanced HS & HSCL Hair Shampoo & Hair Lotion 300 ml & 50 ml

Saçlı deride seboreik dermatit, pitriazis kapitis simpleks (basit kepeklenme-dandruff), psoriasis gibi hastalıklarda kaşıntı ve yanma-batma hissinin yanı sıra yoğun kepek oluşumu yaşam kalitesini olumsuz etkiler.

Nocicept Balanced HS ile bu olgularda her banyoda tahrişi önleyen, güvenli ve güçlü bir temizlik sağlanırken kepek ve pullanma oluşumunu azaltmak mümkündür.

Banyoda Nocicept Balanced HS kullandıktan ve saçlar bir havluyla nazikçe kurulandıktan hemen sonra Nocicept Balanced HSCL losyon saçlı deriye hafif bir friksiyonla uygulanır.

Losyon uygulaması banyo yapılmadığı günlerde de günde bir kez akşamları yapılabilir. 

İçeriklerindeki zinc glukonat'ın yanısıra strontium chloride hexahydrate ile semptomların giderilmesine yardımcı olunabilir.

Losyon içindeki nemlendiriciler saçlı derinin bütünlüğünün korunmasına katkıda bulunur.

Nocicept Balanced HS ve Nocicept Balanced HSCL günlük kullanıma uygundur, sürekli kullanılabilir.

Kullanım Şekli

Balanced HS: Yalnızca haricen kullanılır. Her banyoda istenildiği sıklıkta kullanılabilir.

Balanced HSCL: Yalnızca haricen kullanılır. Her banyodan sonra veya günlük olarak saça friksiyon yapılarak istenilen sıklıkta kullanılabilir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.