Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nocicept Dysesthesia Vanishing Cream 100 ml


Ürün kodu: #20435
Son kullanma tarihi:

Tüm Nocicept Ürünleri

Yanma, Batma ve Kaşıntı Hissiyle Seyreden Normal ve Karma Cilt Tiplerinde

Bu ürünle birlikte 0,69 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nocicept Dysesthesia Vanishing Cream 100 ml

Nocicept Dysesthesia daha düşük oranda yağ içeriğine sahiptir ve çoğunlukla derinin daha az kuru olduğu durumlarda önerilebilir. 

Subakut egzamalar, diyabetik disesteziler, notaljia parestetika gibi yoğun deri kuruluğunun eşlik etmediği klinik tablolarda ve sistemik izotretinoin tedavisi verilen akne vulgarisli hastalardaki tahriş olmuş derinin bütünlüğünün korunmasında kullanılabilir.

Ekstremitelerde ve gövdede uygulanan epilasyon sonrasında oluşabilecek irritasyonun giderilmesinde Nocicept Dysesthesia önerilebilir...

Yine birinci derece yanıklarda hem oluşan tahrişin hem de yanma-batma semptomlarının giderilmesinde fonksiyon görür.

Lazer ve peeling uygulamaları gibi kozmetik işlemler sonucu ortaya çıkabilecek durumlarda tahrişi önleyici özellik gösterir.

İçeriğindeki strontium chloride hexhydrate ise yanma, batma ve kaşıntı hissi gibi semptomların yatıştırılmasına yardımcı olur.

Günde 2-3 kez kullanılması uygundur.

Kullanım Şekli

Yalnızca haricen kullanılır. Uygulama alanında krem artığı kalmayacak şekilde deriye hafifçe sürülerek uygulanır. Günde 2-3 uygulama yeterlidir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.