Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nocicept Lıquıd Soap Sensitive Face&Hands 300 ml


Ürün kodu: #20437
Son kullanma tarihi:

Tüm Nocicept Ürünleri

Hassas Ellerde ve Yüzde Minimum İçerik, Maksimum Temizlik

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,00 TL 44,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nocicept Sensitive Face & Hands Liquid Soap 300 ml

Nocicept Sensitive Face & Hands hassas ciltler için geliştirilmiş bir sıvı temizleyicidir. 

İçeriğindeki gliserin nem kazandırıcı etki yaratırken, strontium chloride hexhydrate ise yanma, batma ve kaşıntı hissi gibi semptomların yatıştırılmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda diğer sıvı temizleyicilerin neden olabileceği tahrişin giderilmesini de sağlar.

Günlük gereksinime göre yeterli miktarda sıvı sabun su ile köpürtülerek kullanılır.

Su ile durulanır. Daha iyi bir korunma sağlamak için eller ve yüz havlu ile hafifçe kurulandıktan hemen sonra “Dysesthesia” ya da “Xerotic Skin” ya da yüz için “Sensitive Skin” krem kullanılabilir.

Kullanım Şekli

Yalnızca haricen kullanılır. Günlük gereksinime göre yeterli miktarda sıvı sabun suyla köpürterek kullanılır. Suyla durulanır.

Daha iyi bir koruma sağlamak için eller havluyla hafifçe kurulandıktan hemen sonra "Nocicept dysesthesia" ya da "Nocicept xerotic skin" krem kullanılabilir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.