Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nocicept SUN Screen Prevent Sunburn 150 ml


Ürün kodu: #20440
Son kullanma tarihi:

Tüm Nocicept Ürünleri

Hassas Ciltlerin Güneş Koruması

Bu ürünle birlikte 0,89 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
89,00 TL 89,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nocicept SUN Screen Prevent Sunburn 150 ml

Cildi tahriş etmeden yüksek koruma sağlayan güneş koruyucudur.Nocicept Gün Perdesi ile güneşin zararlı etkilerinden doğru korunma sağlanır.

İçeriğindeki UVA ve UVB filtrelerinin yanı sıra strontium chloride hexahydrate ile etkin ve güvenli bir gün perdesi özelliği gösterir.

Gün perdesi kullanmak güneşten korunmak için gereken seçeneklerden biridir ama doğru kullanım çok önemlidir.

Güneşe çıkmadan 15 dakika önce ve güneşe çıktıktan 40 dakika sonrasında ve her 2 - 4 saatte bir gün perdesi uygulaması yapmak gerekir.

Yüzme ve yoğun terlemeden sonra gün perdesi tekrar uygulanmalıdır.

Güneşten korunmanın önemli olduğu lupus eritematozus, rozase, polimorf ışık erupsiyonu olgularında ve güneş yanığı oluşumundan sakınmak için Nocicept Sun Screen ilk tercih olarak güvenli ve etkindir.

Kullanım Şekli

Güneşe çıkmadan 15 dakika önce deriye uygulanmalıdır. 40 dakika sonra tekrar edilmelidir. Yüzme, terleme ve havluyla kurulamadan sonra tekrar uygulanmalıdır. 6 aylıktan küçük çocuklarda hekime danışılmalıdır. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.