Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nocicept Xerotic Skin Cold Cream 100 ml


Ürün kodu: #20434
Son kullanma tarihi:

Tüm Nocicept Ürünleri

Yanma, Batma ve Kaşıntı Hissiyle Seyreden Kuru ve Çok Kuru Cilt Tiplerinde

Bu ürünle birlikte 0,69 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Nocicept Xerotic Skin Cold Cream 100 ml

Nocicept Xerotic Skin yüksek oranda yağ içeriği nedeniyle, derinin çok kurumuş olduğu kronik egzama, psoriasis ve atopik dermatit gibi durumlarda etkin bir nemlendirme ile birlikte deri bütünlüğünü korur.

Doğal savunma mekanizmalarının harekete geçmesine yardımcı olarak, hassas ciltlerde yatıştırıcı nitelikte rahatlama sağlar.

İçeriğindeki gliserin ve dimetikon gibi maddeler derinin nemlenmesine yardımcı olurken, strontium chloride hexhydrate ise yanma, batma ve kaşıntı hissi gibi semptomların yatıştırılmasına yardımcı olur.

Olağan dermatolojik tedavilerin yanında hastalara Nocicept Xerotic Skin önerilmesiyle tedaviye önemli ölçüde destek sağlar.

Günde 2-3 kez kullanılması uygundur.

Kullanım Şekli

Yalnızca harici kullanım için uygundur. Hekiminiz tarafından farklı bir şekilde önerilmediyse, uygulama alanında krem artığı kalmayacak şekilde günde 2-3 kez hafifçe sürülerek uygulanmalıdır. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.