Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Novocrin Sulfur Şampuan 250 ml Kepekli Saçlar


Ürün kodu: #4760
Son kullanma tarihi:

Tüm Novocrin Ürünleri

İçeriğindeki allantoin ise kepeğin saçlı deriden daha kolay ayrılmasını sağlar.

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Novocrin Sulfur Shampoo 250 ml Şampuan - Kepekli Saçlar

Sülfür kepek şampuanı, formülündeki antimikrobial ve antioksidan sayesinde kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. ayrıca yağ bezlerinin aktivitesinin kontrolüne yarayan kükürt içerir. İçeriğindeki allantoin ise kepeğin saçlı deriden daha kolay ayrılmasını sağlar.

Kullanım:
Sülfür şampuanı ıslak saça uygulayın, kepeği yok etmek için şampuanla hafifçe masaj masaj yapın, durulayın; aynı işlemi bir kez daha uygulayın. Kepekler yok olana kadar haftada 2-3 kez, yok olduktan sonra ise haftada 1 kez uygulayın. Daha iyi ve kalıcı sonuç alınabilmesi için, Sulfur Saç Losyonu ile beraber kullanılması tavsiye edilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.