Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuk %0 BPA Disney Silikon Emzik No:1 0-6 Ay


Ürün kodu: #13730
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuk Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
14,50 TL 14,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuk %0 BPA Disney Silikon Emzik No:1 0-6 Ay

NES 729912


    Popüler Winnie-the-Pooh desenli
    Ortodontik NUK dizaynı
    Anatomik olarak tasarlanmış ağız koruması


Son moda ve ortodontik

NUK Disney Silikon  emzikler ortodontik NUK dizaynındadır ve çok hoş bir desene sahiptir. Ayrıca özel düğme şeklindeki halkasız tasarımı bebeğinizin daha güvenli uyumasını sağlar.

Tüm NUK emzikleri NUK AIR SYSTEM'e (Hava Çıkış Sistemi) sahiptir. Hava,  emziğin içine girip çıkabilmekte ve böylece emzik ucu yumuşak kalarak şeklini koruyabilmektedir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.