Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuk %0 BPA Emzik Silikon Starlight No:2 6-18 Ay


Ürün kodu: #13729
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuk Ürünleri

Ağız koruması, anatomik olarak bebeğin yüzüne tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu ürünle birlikte 0,14 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
13,90 TL 13,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuk %0 BPA Emzik Silikon Starlight No:2 6-18 Ay

Kod: NES 735459

    Ağız koruması, anatomik olarak bebeğin yüzüne tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır.
    Pastel renkli ve şeffaftır.
    Doğal, ortodontik NUK şeklindedir.

Bebeğinizin yüz ve çene yapısına uygun

Anatomik olarak tasarlanmış, ekstra ince ağız koruması bebeğinizin yüzüne tam olarak oturur. Havalandırma delikleri daimi hava sirkülasyonu sağlar. Parlak, neşeli pastel renkler hoş bir görünüm oluşturur.

Ağız koruma içerisinde salya birikimini engelleyen salya kanalları bulunur. Salya bu kanallardan giderek dışarı akar.Ayrıca katlanabilir emzik halkası bebeğiniz yan ya da yüz üstü yatarken yüzünde basınç noktaları oluşumunu engeller. Böylelikle bebeğinizin hassas cildi özenle korunur.

Emzik ucu, emzirme esnasında anne göğsünün aldığı şekil düşünülerek tasarlanan orjinal NUK dizaynıdır. Böylelkile bebeğinizin dudakları, ağız kasları, damağı ve çenesi doğal haliyle çalışır.

Tüm NUK emzikleri gibi Starlight serisinde de NUK AIR SYSTEM (Hava çıkış sistemi) mevcuttur. Bu havanın bir  kanal aracılığıyla emzik ucundan çıktığı anlamına gelir. Böylelikle emzik ucu çenenin yanlış gelişmesine izin vermeyecek şekilde yumuşak ve düz bir hal alır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.