Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Nuk Emzik Kauçuk Happy Kids No:3


Ürün kodu: #12682
Son kullanma tarihi:

Tüm Nuk Ürünleri

Emzik Kauçuk Happy Kids No:3

Bu ürünle birlikte 0,07 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
6,90 TL 6,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Nuk Emzik Kauçuk Happy Kids No:3

Özellikleri :
# Şekli anatomiktir.
# Ortodontik NUK dizaynı
# NUK Air System sayesinde hava emziğin içine girip çıkabilmekte ve böylece emzik ucu yumuşak kalıp şeklini koruyabilmektedir.
# Farklı boy seçenekleri
# Kauçuk veya silikon seçenekleri
# Canlı desenler

Kullanım Amacı ve Faydası :

# NUK emzikleri bebeklerin doğal emme ihtiyacını karşılamak ve aynı zamanda onların dil, dudak ve çene adalelerinin doğru gelişmesine yardımcı olmak için özel olarak dizayn edilmiştir.

Bebeğe Sağladığı Fayda:
# Bebeklerin doğal emme ihtiyacı karşılanır, aynı zamanda onların dil, dudak ve çene adalelerinin doğru gelişmesine yardımcı bir üründür.

Açıklamalar:
# NUK, bebeğin anne memesini emerken memenin aldığı şekli esas alarak ona en benzer şekilde dizayn edilmiş ortodontik emziği üreten ilk markadır.
# Silikon emziklerde NUK 3 numaralı emzik üretimi yapmamaktadır.
# Nedeni bebeklerin 1-1,5 yaşından sonra diş çıkarmaya başlamaları nedeniyle emziği koparabilmeleri ve kopan parçayı yutma olasılıklarının olmasıdır.
# Yutulan silikon bebeğe zarar verebilir.
# Kauçuk ise doğal bir madde olduğu için 3 numaralı emziklerde kauçuk kullanılmaktadır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.